Salon kosmetyczny Lublin

Jeśli wybierzemy się do sklepu z kosmetykami to jeśli znajdziemy półkę z produktami dla mężczyzn to będzie ona zawierała dużo mniejszy wybór niż dla kobiet. Przyjęło się że mężczyźni nie dbają tak o urodę jak panie, i jest w tym wiele prawdy bo oni nie narzekają na niedoskonałości urody, nie mają takich kompleksów. Jednak istnieją kosmetyki dla nich jak również panowie są mile widziani w salonach kosmetycznych dla których istnieje sporo zabiegów.

Skóra mężczyzn jest trochę inaczej zbudowana, jest zdecydowanie grubsza, wiąże się to z tym że dłużej pozostaje elastyczna, panowie przed 30 można powiedzieć że posiadają mocniejszą cerę. Jednak po pewnym czasie defekty pojawiają się u każdego, na grubszej skórze pojawiają się grubsze zmarszczki, dodatkowo często powstaje drugi podbródek i opadające powieki. Dodatkowo niezależnie od wieku cera męska jest bardziej skłonna do powstawania stanów zapalnych, rozszerzonych porów, zaskórników i trądziku. W dobrym salonie kosmetycznym będzie co robić z takim facetem.

Nowoczesny mężczyzna to zadbany mężczyzna, dlatego wymagają oni nienagannego wyglądu. Panowie zwracają uwagę na swój wygląd i chcą się dobrze prezentować. Łatwo im zakupić dobre ubrania, odwiedzić fryzjera, a teraz co raz częściej goszczą u kosmetyczki. Pierwsza wizyta Pana w salonie kosmetycznym jest zawsze nieśmiała i bardzo ogólna, dlatego dobra kosmetyczka musi wiedzieć co może mu zaproponować i czego on oczekuje, dobrać odpowiednie zabiegi, mówi Ewelina Woźniak z Laser Look Lublin.

Podstawowym zabiegiem jest oczyszczanie twarzy które pomoże pozbyć się wcześniej wspomnianych zaskórników czyli podstawowego problemu męskiej cery. Popularne są różnego rodzaju peelingi chemiczne lub laserowe, które maja ogólne działanie poprawiające wygląd skóry twarzy. Wybór zabiegów na twarz jest duży i to kosmetyczka musi dobrać odpowiednią terapię na podstawie wizji i rozmowy z pacjentem.

W salonie w Lublinie dużą popularnością cieszy się depilacja laserowa, panowie chętnie chce się pozbyć owłosienia pod pachami, na twarzy aby wyeliminować codzienne golenie, oraz czasami depilują plecy, klatkę piersiową i brzuch. Chociaż wydaje się ze z depilacji korzystają głównie kobiety to z tych samych powodów panowie chcą usunąć niechciane owłosienie.

Salon kosmetyczny Lublin Laser Look posiada również ofertę zabiegów na dłonie jak typowo męski manicure. Wiadomo panowie którzy pracują fizycznie nie będą tym zainteresowani ale duża część która pracuje w biurach lub bezpośrednio z klientem docenia to jak zadbane dłonie poprawiają jego wizerunek. Panowie dbają o paznokcie u kosmetyczki.

Laser Look
ul. Głęboka 10/36
20-612 Lublin