Paznokcie Lublin

Chęć posiadania pięknego wyglądu to marzenie każdej kobiety. Dróg do osiągnięcia celu jest dużo ale jedną z nich są dłonie które można w piękny sposób ozdobić i nadać im imponujący wygląd. Dlatego manicure jest popularne i świadczyć może o charakterze jego posiadacza, Salony stylizacji paznokci przezywają oblężenie dlatego nasza oferta dla dłoni i paznokci jest duża.

Stylizacja paznokci to specjalizacja naszego studnia i wykonujemy to dobrze.

Paznokcie hybrydowe Lublin

Najpopularniejszy sposób na piękne paznokcie. Stosunkowo tańszy od pozostałych dlatego cieszy się popularnością. Tak zwane hybrydy to częsty temat do rozmów i cieszenia się swoją ozdobioną dłonią. W ten sposób można szybko i trwale wykonać manicure na okres 3- do 4 tygodni.

manicure żelowy/ paznokcie żelowe Lublin

Dla bardziej odważnych kobiet pragnących zrobić większe wrażenie polecany jest manicure żelowy, ponieważ można nim nadać dowolny kształt i długość. I właśnie ta długość jest często wybierana bo dobrze wykonane paznokcie zelów o odpowiedniej długości wyglądają spektakularnie.

manicure tytanowy/ paznokcie tytanowe

Ta forma manicure nie jest aż tak popularna jak dwie pozostałe ale jest znana i stosowana w niektórych salonach stylizacji paznokci. Tutaj moczy się paznokcie w specjalnym pudrze zawierających dodatek tlenku tytanu.

manicure japoński

To obowiązek dla zmęczonych dłoni ciągłymi hybrydami lub żelami. Niestety ale częste wizyty w salonach kosmetycznych powodują osłabienie płytki paznokcia i wymagają kuracji wzmacniającej. Jest to tak zwany manicure japoński który polega na wcieraniu specjalnych substancji które regenerują i odżywiają paznokieć.

Pedicure Lublin

Piękne i zadbane stopy świadczą o pewności siebie kobiety. Wiadomo pedicure jest popularne głównie w okresie lata jednak cześć klientek przychodzi na ten zabieg przez cały rok, ponieważ dobrze wykonany pedicure działa kojąco i regenerująco na stopy. Przynosi wiele korzyści leczniczych i zapobiega wrastaniu paznokci.

Zabiegi na twarz Lublin

Dobrze uzupełnić wizytę w naszym studiu o zabiegi na twarz z wykorzystaniem profesjonalnych kosmetyków które pozwolą rozpromienić i odmienić twarz i wygląd dziewczyny.