Ręczniki papierowe składane ZZ

Jeśli jest Ci niezbędna wygoda używania ręczników składanych ZZ czyli szybkie wyjmowanie, chłonność oraz wyjątkowa miękkość to powinieneś się zapoznać z ofertą naszego sklepu internetowego lub naszej hurtowni papierów w Lublinie.

Produkowane pod ponad 20 lat przez firmę welmax dostępne są u nas w hurtowej ilości. Ich produkty pod nazwą Welis cieszą się dużą popularnością i zainteresowaniem również w Lublinie.

Ręczniki składane ZZ sprawdzają się w wielu zastosowaniach. Współpraca z firmą Welmax, największym producentem ręczników składanych we wschodniej Polsce pozwala nam oferować naszym klientom produkty wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie.

Ręczniki jednorazowe ZZ to wysoka wydajność w zastosowaniu do usuwania plam, zabrudzień. Mają zastosowanie głównie w profesjonalnych frrmach sprzątających oraz obiektach usługowych np. do wycierania rąk. Posiadaja dużą chłonność. Ręczniki ZZ w naszej hurtowni ofeowane są w różnych rozmiarach i z dwóch rodzajów materiałów czyli wysokiej jakości celulozy oraz makulatury. Do wyboru jest również kolor oraz ilośc warstw. Ręczniki papierowe pakowane są w kartony które estetycznie wyglądają i są wygodne w uzyciu. Dla urozmaicenia asortymentu posiadamy również ręczniki papierowe w rolce oraz podkłady medyczne o bardzo wysokiej jakości, ich wydajność odznacza się zdecydowanie od produktów konkurencji. Współpraca z naszym sklepem internetowym to bardzo szybka realizacja zamówniem oraz bezpłatna dostawa na terenie lublina. Duży wybór asortymentu z zakresu higieny pozwala naszym klientom być zadowolonemu z naszej hurtowni. Dostarczamy zamówiony towar nasttępnego dnia roboczego a w polnych sytuacjach możemy przywieźć papier nawet w przeciągu jednej godziny. Zadzwoń i umów się na prezentację naszych produktów a zobaczysz że za dobrą jakośc nie trzeba płacić wiele. Nasza oferta skierowana jest głównie do branzy usługowej jak salony kosmetyczne, hotele, restauracje, warsztaty samochodowe, przychodnie, wszedzie tam gdzie zuzywe się duże ilości papieru do utrzymania higieny i porzadku. Zapraszamy – hurtownia papieru lublin.