Depilacja laserowa

Trwałość tz. otrzymywane efekty w trakcie są wyraźnie wynikiem skuteczności sesji depilacji. Zwróćmy uwagę na sprawę że w małym czasie czyli miesiąca czy dwóch rezultat depilacji laserem lub technologią IPL będą zbliżone, w obu przypadkach włosy wypadną. Natomiast po właściwym laserze nie odrosną, a po IPL tak. Depilacja laserem sprowadza się do niszczeniu cebulek włosów z których zaraz nic nie odrośnie, natomiast nasze tkanki podlegają systematycznej przebudowie, każda komórka w ciele zostaje zastąpiona z określoną częstotliwością, zatem choć się piszę że jest to trwały zabieg to niemniej jednak jest to ograniczone w okresie czasu. W okresie ok. 2 lat po przeprowadzeniu skutecznej serii zabiegów depilacji przychodzi słaby odrost słabych włosów. Okazjonalnie należałoby wykonywać serie zabiegów przypominających aby pilnować stały rezultat braku owłosienia.

Pomimo to różne osoby w inny stopień mają czułość na ból i mają różne limity wrażliwości to prawdą jest że depilacja jest bolesny, natomiast skóra w niektórych miejscach jest w wyższym stopniu cieńsza a w niektórych mocniejsza. Szykując się do procedury depilacji laserowej wypada się nastawić na ten fakt, ale nie wolno popadać w skrajność – to nie jest ból jaki spowoduje że uciekniemy z gabinetu. Ogromna cześć pań ściśnie zęby i nie pokaże symptomów bólu, niektórzy dosyć będą cierpieć. Zapewne zarówno słyszeliśmy lub czytaliśmy w internecie o bezbolesnej depilacji laserowej. Szkoda ale są to sztuczki marketingowe lub co gorsza słabe lasery. W tej chwili najlepszym laserem do depilacji jest i mimo iż że zabiegi nim reklamowane są formułowane niekiedy jako bezbolesne bowiem ma 3 stopiony poziom chłodzenia to uwierzcie jest to jednak silny ból. W ewentualności gdy nie mamy żadnych symptomów w przy zabiegu to należy się zastanowić czy urządzenie jest sprawne, bądź czy nie jest użyta nazbyt mała energia zabiegu. Uwzględnijmy na dodatek to że rozpoczynające zabiegi będą mocno bolesne a następne co raz to słabiej, a przy kończącym możemy czuć już tylko lekkie ciepło. Uzasadnienie jest normalny, na początku owłosienia mamy najwięcej, w trakcie serii zabiegów rozpoczyna ich ubywać zatem energia lasera zostaje rozproszona.

Bezpieczeństwo to powszechny wymiar w medycynie estetycznej i kosmetologii. Lasery kojarzą się wszystkim z wąską pasmem światła która jest w stanie wszystko przepołowić. Ponadto lasery stosowane w medycynie nie tak jak trzeba wykorzystywane są w stanie sprawić multum strat. Wpływ posiadają tutaj dwa okoliczności: operator i urządzenie. Osoba obsługująca dane urządzenie medyczne musi dysponować wiedzę i doświadczenie, do tego urządzenie powinno być bezpieczne i należycie skonstruowane. Niebezpieczeństwo depilacji laserowej bazuje w szczególności z tym że możemy użyć za dużą dawkę energii która oparzy daną część ciała. Odpowiedni laser do depilacji jest w stanie jednym błyskiem spalić kartkę papieru pomalowaną na czarno, zatem może do tego spowodować dużą szkodę na skórze pacjenta. Przychodzi tu myśl ażeby w takim wypadku nie zadawać dużej energii w czasie zabiegu tak aby był on bezpieczny. Ale z przeciwnej strony mniejsza moc to mniejsza skuteczność. Tu dochodzimy do morału że zabiegi powinno się przeprowadzać dużą mocą ale jednocześnie taką tak aby nie spowodować strat skórze właściwej. Nie jest to proste i jedynie lasery znanych producentów mogą do perfekcji dozować energię. Nadzwyczaj tutaj wskazany jest sensor który można przyłożyć do skóry i odczytać niezbędną moc do przeprowadzenia skutecznego zabiegu depilacji laserowej. Taki czujnik oferuje go jedynie laser Vectus. Także widać tylko najlepsi producenci podchodzą do wątku bezpieczeństwa w godziwy sposób.

Depilacja laserowa jest rozlegle popularną procedurą i akceptowaną. O jej mocnych stronach orientuje się aktualnie sporo klientek i z ochotą z niej korzysta, natomiast jej skuteczność nadzwyczaj się dzieli i to nie ze względu na wrażliwość danego koloru cery na depilację a na jakość lasera jaki jest do tego użyty. Sekret udostępni salon kosmetyczny Lublin.

Korzystanie z serii zabiegów depilacji laserowej to niekiedy powinność dla dziewczyny, uwzględniając względy wygody to dla dziewczyn które mają problem z owłosieniem na twarzy to już pewny przyczyna do małej samooceny. Więc depilacja laserowa cieszy się wielką popularnością ogromnie depilacja intymna dla kobiet to potężna wygoda. Więc wypada omówić znaczące szczegóły które wpływają na wynik tych zabiegów niewątpliwie niezmiernie na skuteczność.

Niekiedy już na na dzień dobry wolno ustalić który klinika kosmetyczny ma rewelacyjny laser. Wielokrotnie słyszymy bezbolesna depilacja laserowa, pechowo faktycznie jeżeli zabieg ma być pewny to powinien boleć. Oczywiście doświadczenie dyskomfortu wolno nam spowalniać tymczasem nigdy one nie znikną i za każdym wizytą będziemy czuli jakąś formę bólu. Kiedy nie odczuwamy bólu w przy depilacji lub jest zdumiewająco powierzchowny to mogą być dwa podłoża:

  • - bardzo słaby laser do depilacji
  • - deficyt cebulek włosów

Pierwszy powód bazuje ze tego ze lasery były różnej jakości, skuteczne dobrych producentów i słabe nierzetelnych producentów. Chodzi ogromnie o moc tworzoną w czasie trwania depilacji laserowej. Im wyższa moc to skuteczność rozszerza się, w tym samym czasie nasza cera traktowana jest ogromną energią którą musimy przyjmować, jeśli jest niska to wolno ją porównać do opalania. Z znaczącą wiązką światła sprzęgać się powinien sprawny system chłodzenia ciała który uszczupla doświadczenie, prócz tego choćby niebywale skuteczny nie wyeliminuje jego gruntownie.

Deficyt owłosienia ewentualnie cebulek włosów w które zdoła dosięgać wiązka z lasera powoduje że energia marnuje się po całości obszaru ciała i nie wyczuwamy charakterystycznych nakłuć po wypalonym włosie. Bezsprzeczne jest najwyraźniej że przed depilacją laserowa nie można strofować depilowania woskiem, wskazane jest przynajmniej ogolić konkretną partię ciała do zabiegu.

W naszym klinice kosmetycznym proponujemy depilacja laserowa przy zastosowaniu lasera Vectus. Technologia ta jest opisywana jako jedna z najmniej bolesnych na rynku z powodu zaawansowanego chłodzenia kontaktowego.